بارگذاری تصویر...

امیر تتلو خواننده و رپر محبوب ایرانی می باشد که سال های زیادی برای رسیدن به جایگاه مناسبی در موسیقی فعالیت داشته است. این هنرمند معمولا چهره جنجالی و پر حاشیه ای دارد و همیشه با دردسرهایی رو به رو می باشد. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری وی در اختیارتان قرار بدهیم. بنابراین اگر ازعلاقه مندان به این سلبریتی هستید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آشنایی با بیوگرافی امیر تتلو رپر

آشنایی با بیوگرافی امیر تتلو رپر

امیر تتلو متولد 30 شهریور 1366 در تهران می باشد. وی در خانواده ای 5 نفره به دنیا آمده و تحصیلات خود را تا دیپلم ریاضی ادامه داده است. این چهره معروف از سنین کم به انجام کارهای مختلف مشغول بوده چرا که از لحاظ مالی شرایط مناسبی نداشته و برای گذراندن زندگی خود باید فعالیت هایی را انجام می داده است. وی دو خواهر دارد و گفته می شود که در دوران خاصی از زندگی خود به دلیل برخی مسائل به رشت نقل مکان می کنند و در آن جا به زندگی خود ادامه می دهند اما در نهایت دوباره به تهران بازمی گردند.

این چهره معروف از کودکی علاقه زیادی به خوانندگی داشته و در نهایت از سال 1382 فعالیت خود را در این زمینه شروع می کند. این هنرمند توانست با انتشار نخستین آهنگ خود به شدت مورد توجه همه قرار بگیرد و از همان ابتدا طرفداران بسیاری داشت. وی سال های زیادی در ایران به ساخت موزیک ها و آلبوم ها خود مشغول بود اما در نهایت تصمیم گرفت اقداماتی برای گرفتن مجوز نیز داشته باشد که البته با شکست مواجه شد و در نتیجه به ترکیه مهاجرت کرد.

تتلو زمانی که به خارج از ایران رفت فعالیت هنری خود را گسترش داد و به صورت حرفه ای و آزاد تر کار می کرد. در این زمان بود که او به اوج محبوبیت خود رسید و در سطح گسترده ای مورد حمایت طرفداران خود قرار داشت. اکنون نیز این چهره معروف همچنان نسبت به دیگر خواننده ها مخاطبان بیشتری دارد و افراد زیادی به او علاقه مند می باشند.

با وجود تمامی این موفقیت ها امیر تتلو با ایجاد حاشیه برای خود با مشکلاتی رو به رو شد. وی در تمام سال هایی که در ترکیه بود به دلیل برخی تخلفات اجازه خارج شدن از این کشور را نداشت و اکنون پلیس اینترپل او را دستگیر کرده و به ایران فرستاده است. وی این روزها در زندان می باشد و پلیس در حال رسیدگی به پرونده او است. بسیاری از طرفداران این چهره معروف آرزو دارند که او به زودی آزاد شود و به انجام فعالیت های خود بپردازد.

معرفی دوست دخترهای امیر تتلو

امیر تتلو خواننده معروف ایرانی نه تنها در زمینه هنری خود مورد توجه همه قرار دارد بلکه در زندگی شخصی نیز همیشه با چالش هایی همراه است. در واقع این سلبریتی زمانی که به ترکیه رفت همیشه تلاش داشت که با دخترهای جدیدی دوست بشود اما مدتی بعد از آن ها جدا می شد. چنین رفتارهایی از امیر تتلو بسیار جنجالی بود و دخترهای زیادی سعی داشتند که با او دوست بشوند. در ادامه به معرفی برخی از خانم هایی که با وی دوست بوده اند خواهیم پرداخت.

دنیا جهانبخت

امیر تتلو و دنیا جهانبخت مدتی با هم رابطه داشتند و از آن جهت که در دو کشور مختلف زندگی می کنند همیشه دنیا برای دیدن او به ترکیه می رفت و در آن زمان مدعی بودند که علاقه بسیاری به هم دارند. این زوج چند وقتی با هم بودند اما در نهایت به دلیل برخی مسائل از یکدیگر جدا شدند.

سحر قریشی

از دیگر دوست دخترهای امیر تتلو که دردسرهای زیادی برای او به وجود آورد می توان به سحر قریشی اشاره کرد. این بازیگر برای این که بتواند در کنار امیر تتلو باشد به ترکیه رفت و مدتی را نیز با هم رابطه داشتند. دوستی و ارتباط این زوج در نهایت تمام شد اما عواقب زیادی برای تتلو داشت و وی را به دردسر انداخت. تصاویر و ویدیوهای زیادی از امیر تتلو و سحر قریشی در سوشال مدیا موجود می باشند و با یک جست و جو ساده می توانید همه آن ها را مشاهده بکنید.

صبا

صبا یکی از بلاگرهای معروف ایرانی می باشد که مدتی با تتلو نیز رابطه داشت. طبق برخی گزارشات گفته شده که تتلو علاقه زیادی به این چهره معروف داشته و حتی برای او موزیکی نیز خوانده است. با این حال اما آن ها نیز از هم جدا شدند و صحبتی نیز در این خصوص ارائه ندادند.

مینا نامداری

مینا نامداری نیز از دیگر دوست دخترهای امیر تتلو بوده است و مدت زمان کمی را با هم رابطه داشته اند. لازم است بدانید که وی مدعی شده یکی از موزیک های غمگین این خواننده برای او بوده است اما خود تتلو تا کنون در رابطه با این موضوع صحبتی نکرده است.

رابطه امیر تتلو و نیلی افشار حقیقت داشته است؟

یکی از حواشی امیر تتلو مربوط می شود به رابطه او با نیلی افشار که مدتی نیز بسیار جنجالی بود. در واقع این خواننده با پویان مختاری رفاقت نزدیکی داشت و سعی می کردند که به ملاقات یکدیگر بروند و ادعا داشتند که با یکدیگر قصد همکاری دارند. به هر حال دوستی این دو چهره معروف ادامه داشت اما در نهایت امیر تتلو ادعا کرد که پویان مختاری انسان درستی نیز و با او قطع رابطه کرده است.

پویان مختاری نیز در جواب به این خواننده ساکت نماند و بدگویی هایی در مورد وی داشت. به هر حال بعد از چنین درگیری هایی و جدایی نیلی از پویان حواشی زیادی برای آن ها به وجود آمد. در واقع برخی خبر رسانی ها مدعی شدند که تتلو و نیلی برای این که ضربه ای به پویان بزنند با هم وارد رابطه شده اند که البته باید بگوییم تمامی این خبرها دروغ می باشند و چنین موضوعی حقیقت ندارد. بسیاری از افراد سعی دارند برای بالا بردن بازدید پیج ها و پست های خود از چنین موضوعاتی استفاده بکنند.

دلیل دستگیری امیر تتلو در ترکیه چه بود؟

امیر تتلو از زمانی که به ترکیه مهاجرت کرد همیشه سعی داشت دخترهایی را به عنوان نیوفیس به خانه خود دعوت بکند و گاهی با برخی از آن ها رابطه برقرار می کرد. این قضیه ادامه داشت تا این که وی با سحر قریشی دوست شد و مدتی بعد از هم جدا شدند. در نهایت سحر با انتشار ویدیویی از خود در یوتیوب بیان کرد که این هنرمند او را کتک زده و قرص هایی را به او می خورانده و همچنین مجبورش می کرده که تتو بزند. در پی انتشار چنین ویدیویی جنجال زیادی به وجود آمد و تتلو نیز سعی داشت جواب وی را بدهد. این خواننده نیز در یک ویدیو اعلام کرد که تمامی صحبت های این بازیگر دروغ می باشند.

به هر حال حواشی میان این دو هنرمند ادامه داشت تا این که دخترهای دیگری نیز چنین ادعاهایی داشند و بیان کردند که تتلو آن ها را هم اذیت کرده است. به هر حال وارد شدن این گونه اتهامات به تتلو باعث شد که حواشی در رابطه با خانه وحشت وی به وجود بیاید و حتی در شبکه های خبری ترکیه نیز اعلام شد. در پی این ماجرا پلیس اینترپل در ترکیه این هنرمند را دستگیر کرد و به ایران فرستاد. وی اکنون در زندان می باشد و پلیس در حال رسیدگی به پرونده او می باشد.

امیر تتلو در کدام زندان ایران به سر می برد؟

امیر تتلو بعد از این که در ترکیه دستگیر شد و او را به ایران فرستادند به زندان اوین رفت و گفته می شود که اکنون در این زندان به سر می برد. اخیرا دادگاهی برای وی تشکیل شد که بدون نتیجه بود و همچنان حکمی برای او صادر نشده است. گفته می شود که همین موضوعات دستگیری او نیز حواشی زیادی دارند و برخی مدعی می باشند که او شرایط خوبی داشته و در زندان نیست. با این حال تصاویر وی در دادگاه و زندان منتشر شده اند که مدرکی برای نشان دادن دستگیری او می باشند.

به هر حال امیر تتلو همیشه حواشی داشته و هرگاه که به او تذکری داده می شد سعی داشت بی توجه باشد و به انجام فعالیت های خود ادامه می داد. در نتیجه چنین رفتارهایی باعث شد که با مشکلاتی رو به رو بشود و اکنون نیز گفته می شود که شرایط خوبی ندارد.

رابطه امیر تتلو و دنیا جهانبخت

امیر تتلو مدتی را با دنیا جهانبخت اینفلوئنسر معروف ایرانی رابطه داشت و آن ها مدعی بودند که علاقه زیادی به هم دارند. رابطه این زوج بسیار جنجالی بود اما در نهایت امیر تتلو ادعا کرد که دنیا دائما با او تماس می گیرد و نمی گذارد که به انجام فعالیت های هنری خود بپردازد. در پی چنین ماجرایی آن ها اعلام کردند که از هم جدا شده اند و حتی تتلو بدگویی هایی در مورد دنیا داشت و این اینفلوئنسر نیز با به اشتراک گذاشتن لایوی سعی کرد که جواب وی را بدهد.

مروری بر مطرح ترین آهنگ های امیر تتلو

آهنگ های امیر تتلو همیشه در لیست برترین موزیک های ایرانی قرار دارند چرا که متن آن ها را خود امیر تتلو نوشته است و با توجه به استعدادی که این هنرمند در زمینه خوانندگی دارد همیشه آثار ماندگاری را منتشر می کند. در این میان اما برخی از موزیک های وی پر طرفدار تر می باشند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

آهنگ با تو

این موزیک را امیر تتلو در سال 2014 منتشر کرد و گفته می شود با استقبال زیادی از سمت مخاطبان رو به رو بوده است. ترک با تو یکی از حرفه ای ترین موزیک های این خواننده می باشد.

آهنگ مال من باش

مال من باش نیز از دیگر آثار پر طرفدار تتلو می باشد که همچنان در سطح گسترده ای شنیده می شود. وی مدعی می باشد که علاقه زیادی به این ترک دارد چرا که انرژی و زمان زیادی را برای آن صرف کرده است.

آهنگ دل من هواتو کرده

اگر بخواهیم در رابطه با بهترین موزیک های امیر تتلو صحبت کنیم قطعا ترک دل من هواتو کرده در این لیست قرار دارد. این موزیک در سال 2018 منتشر شد و باید بگوییم که مورد حمایت افراد بسیاری قرار گرفت.

نگاهی به کنسرت های امیر تتلو رپر

کنسرت های امیر تتلو همیشه با استقبال کم نظیری از سمت مخاطبان رو به رو می باشند. وی هر بار که کنسرتی برگزار می کند به سرعت همه بلیط ها به فروش می رسند و باید بگوییم که یکی از جذاب ترین اجراها در بین تمامی خوانندگان متعلق به امیر تتلو می باشد.

احتمال اعدام شدن امیر تتلو وجود دارد؟

بعد از دستگیری امیر تتلو برخی افراد مدعی شدند به دلیل اتهاماتی که به او وارد شده ممکن است اعدام بشود. با این حال اما وکیل وی چنین شایعاتی را رد کرده و مدعی شده که هنوز حکم قطعی این هنرمند صادر نشده است.

امیر تتلو با کدام خواننده ها همکاری داشته است؟

امیر تتلو به عنوان یکی از هنرمندان مطرح ایرانی با خواننده های زیادی همکاری داشته است. برخی از این فیت ها بسیار محبوب می باشند و بعد از انتشار در سطح گسترده ای شنیده شده اند. در ادامه به معرفی برخی از این همکاری ها خواهیم پرداخت.

همکاری با رضا پیشرو

امیر تتلو تا کنون با رضا پیشرو همکاری هایی داشته است و آن ها به همراه یکدیگر ترک هایی چون جنگل تاریک و چرا را منتشر کرده اند. این موزیک ها بعد از انتشار در سطح گسترده ای شنیده شده اند.

همکاری با حسین تهی

تتلو و حسین تهی به کمک هم موزیک هلش را در اختیار مخاطبان قرار داده اند. البته باید بگوییم که رپرهای دیگری نیز در این ترک حضور دارند و به همین بسیار معروف و محبوب می باشد.

همکاری با اردلان طعمه

از دیگر همکاری های امیر تتلو می توان به انتشار موزیک منو داری به همراه اردلان طعمه اشاره کرد. این دو سلبریتی مدت زمانی را با یکدیگر کار می کردند و ترک های جذابی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دادند.

درگیری امیر تتلو و سحر قریشی

امیر تتلو و سحر قریشی که مدتی با هم رابطه داشتند در نهایت از یکدیگر جدا شدند و درگیری های زیادی برای آن ها به وجود آمد. به هر حال این زوج که مدت زمانی را ادعا داشتند عاشق هم هستند در نهایت اما مشکلات بسیاری برای هم به وجود آوردند و این روزها با هم قطع رابطه کرده اند.

 

 

0 / 5. 0

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد بیوگرافی امیر تتلو و رابطه های او با سلبریتی ها + علت دستگیری این شخص چیست؟

بارگذاری تصویر...
سایت هات بت دنیا جهانبخت

© تمام حقوق برای وب سایت سایت هات بت دنیا جهانبخت محفوظ میباشد.